Filmmaker apsolutno za HDR i SDR, meni odgovara vise WARM 2 nego WARM 1 , nekako prirodnija slika. Ja stavljam na High Locam Dimming i HDR na ON . DV na Custom i imam jos neka podesavanja ali nisam kuci. Contrast nema potrebe iznad 80, Color iznad 55
Uglavnom uzmes jedan izvor za koji znas kako...