Šta je novo?

Nedavni sadržaj od pTomic

  1. pTomic

    Poslednje odgledane serije 2026

    Mi odgledasmo južno korejsku seriju o problemima u školama. Nije loše za ubijanje vremena. Svaka epizoda je jedan "problem". Od "Znaš ti ko je moj tata" preko "influensera", profesora koji vuku na privatne časove i tako dalje... https://www.imdb.com/title/tt34809853/...
  2. pTomic

    Poslednje pročitane knjige

    Ja sam se kanio da počnem, ali posle Šamanovog komentara ne znam da li da počinjem uopšte. :)
  3. pTomic

    DNS issue...

    Hvala na informaciji. Sad kad si pomenuo sam primetio da je bio uključen DHCPv6, to sam sad isključio.
  4. pTomic

    A1 optički internet

    Da li ovaj njihov Mesh dolazi predefinisan za njihov ruter, obzirom da planiram da za njihov ruter planiram da tražim bridge mod. U pevodu, da li moram da rekonfigurišem njihov mesh ako stavim svoj ruter? :)
  5. pTomic

    DNS issue...

    Namešten DHCP na PiHole, i sad je OK. Jedino što mi je čudno to što ne deli adrese redom već "preskače"--- Ethernet adapter Ethernet: Connection-specific DNS Suffix . : lan Description . . . . . . . . . . . : Realtek PCIe GBE Family Controller Physical Address. . . . . . . . . ...
  6. pTomic

    DNS issue...

    Hvala. Sad definitivno znam u kom smeru da idem. :)
  7. pTomic

    DNS issue...

    Custom DNS nisam našao, samo Primary i Secondary, ali i pored toga gura sebe kao DNS, a ja bih da to izbegnem jer mi zaobilazi PiHole DNS. Nema veze, neka ga tako neko vreme, uzeću Flint 2 ruter pa ću zameniti ovaj “bangavi”. Hvala na informaciji i predlogu. Najverovatnije ću, dok ne stigne...
  8. pTomic

    DNS issue...

    Iz nekog samo njemu znanog razloga, ZTE:H3601P V9.0 dodeljuje sebe kao Secondary DNS... Provereno na više uređaja koji dobijaju adresu sa istog DHCP servera (desktop-win10, laptop-win11/macbook, nekoliko telefona, Mac Mini) i kod svih je isto...
  9. pTomic

    DNS issue...

    Da li se nekome dešavalo da mu se na mrežnoj karti pojavljuju 2 DNS-a, iako je setovan samo jedan? Prvo je kao Secondary, na ruteru, bio 0.0.0.0 po difoltu. Ali i dalje ne mogu da izbacim ovaj ruter da bude DNS... U pitanju je A1 ruter.
  10. pTomic

    Bas Celik 2.0 aplikacija za citanje LK na MacOs

    Na kraju sam uspeo. Ne znam kako. :D
  11. pTomic

    Bas Celik 2.0 aplikacija za citanje LK na MacOs

    Skinuta je ARM verzija biblioteke, putanja je ka direktorijumu na NAS-u, a koji je mount-ovan na mašinu. Da li ima potrebe za ovim modulom, ako se već vidi ovaj na Gemaltu, za logovanje na eUpravu?
  12. pTomic

    Bas Celik 2.0 aplikacija za citanje LK na MacOs

    Da li je neko imao ovu vrstu problema prilikom dodavanje biblioteke za logovanje na Eupravu? Urađen je Allow u System Settings
  13. pTomic

    Koje stripove čitate?

    Ima još ljudi koji imaju interesovanja ka 2000AD... :love::love::love: Harlem Heroes su super, ali meni je i Rogue Trooper TOP.
  14. pTomic

    [MTS] BOX paketi

    Nisu zvali ponovo već su poslali IDP u A1, tako da sam još malo korisnik MTS-a.
  15. pTomic

    [MTS] BOX paketi

    Hvala na ispravci. U svakom slučaju, što se mene tiče, javljam da li će promeniti ponudu sa 50% na nešto veći procenat.
Nazad
Vrh Dno