Bas tako, ja kad sam otisao u poslovnicu da pitam sto ne radi sttv, prvo rekli ne znaju, a posle druga radnica rekla, pa da u tom vasem paketu vise neka sttv za dz... A kad sam obanavljao ugovor, devojka koja radi je rekla ovako " sve vam ostaje isto, samo brzina nije 50/5, nego 75/7,5", na...