Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
To uopšte nema veze sa novom starom aplikacijom nego sa paketom. Ko je još na prvobitnim "Yettel kod kuće M/L" (kao ja npr) može da instalira šta hoće, n1 i nova neće biti tu. Tek prelaskom na nove pakete.
I ta aplikacija što si linkovao zadnje ažuriranje 2024 lol
Pojeli su ***** sa ovim povećanjem. Yettel optika ipak da kažeš novija tehnologija bla bla (iako se ne slažem) ali ti na matorom koaksu sa prastarim ruterima i opremom da dižeš i to plasiraš kao neku premium uslugu teško.
U drugom stanu koji izdajem sam juče uveo Yunet (novi sad) i maksimalna preporuka za ekipu koja radi. Potrudili su se da kroz postojeće instalacije kuda prolazi telefon i koaks provuku optiku bez bušenja. Jesu se napatili ali nema busenja i haosa. Konačno se rešio gomile koaks kablova od SBBa...
Imam dva stba u kutiji mi stoje. I oni su mi clunky i kilavi + kablovi i gluposti.
Ne znam zašto jednostavno ne uzmu eon aplikaciju, zalepe yettel logo i ćao. Ona radi savršeno
Jel ima neka nova beta, test verzija bilo šta neke nove yettel tv aplikacije? Ovo što je na play storu (2.43.7) je jezivo kako radi. Probao na dva TV-a. Raskinucu ugovor samo zbog ove užasne aplikacije.