Šta je novo?

Nedavni sadržaj od ProdigyFreak

  1. ProdigyFreak

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    Proveri ti to. Ja kad sam vratio opremu nije prošlo ni 20min sve je bilo proglašeno a u aplikaciji sam mogao da pristupim samo u delu sa računom
  2. ProdigyFreak

    Yunet optika - mts

    Šta da iznajmljuju sami od sebe kad si oni mts? :)
  3. ProdigyFreak

    Ponuda Yettel Net, Yettel kod Kuće, Yettel Svuda i Yettel Sve paketa, promocije i korisnička podrška

    Ja sam probao i kažem ti da nema, na tom sam paketu. Možeš da pričaš šta hoćeš. Yettel kod kuće L, nema ni na mobilnom N1 i Nova ni na Android TV-u.
  4. ProdigyFreak

    Ponuda Yettel Net, Yettel kod Kuće, Yettel Svuda i Yettel Sve paketa, promocije i korisnička podrška

    To uopšte nema veze sa novom starom aplikacijom nego sa paketom. Ko je još na prvobitnim "Yettel kod kuće M/L" (kao ja npr) može da instalira šta hoće, n1 i nova neće biti tu. Tek prelaskom na nove pakete. I ta aplikacija što si linkovao zadnje ažuriranje 2024 lol
  5. ProdigyFreak

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    Pojeli su ***** sa ovim povećanjem. Yettel optika ipak da kažeš novija tehnologija bla bla (iako se ne slažem) ali ti na matorom koaksu sa prastarim ruterima i opremom da dižeš i to plasiraš kao neku premium uslugu teško.
  6. ProdigyFreak

    Temu - online prodaja (praćenje pošiljki u zasebnoj temi) - FAQ u postu broj 2

    Ovo neki novitet uvozne dažbine ili?
  7. ProdigyFreak

    Yettel Hipernet

    Yunet ti je 2990din x 24 za 500/250 a prvih 6m plaćaš 1990.
  8. ProdigyFreak

    Yettel RCS

    Ne nazire se povratak RCS-a ni u 2026?
  9. ProdigyFreak

    Yunet optika - mts

    U drugom stanu koji izdajem sam juče uveo Yunet (novi sad) i maksimalna preporuka za ekipu koja radi. Potrudili su se da kroz postojeće instalacije kuda prolazi telefon i koaks provuku optiku bez bušenja. Jesu se napatili ali nema busenja i haosa. Konačno se rešio gomile koaks kablova od SBBa...
  10. ProdigyFreak

    Yettel Hipernet

    Sheeesh
  11. ProdigyFreak

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    Sad bio u SBBu da razdužim opremu, kaže fina devojčica za pultom "jao pa ja ceo dan razdužujem opremu :)" reko *** takva situacija :)
  12. ProdigyFreak

    Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

    Imam dva stba u kutiji mi stoje. I oni su mi clunky i kilavi + kablovi i gluposti. Ne znam zašto jednostavno ne uzmu eon aplikaciju, zalepe yettel logo i ćao. Ona radi savršeno
  13. ProdigyFreak

    Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

    Jel ima neka nova beta, test verzija bilo šta neke nove yettel tv aplikacije? Ovo što je na play storu (2.43.7) je jezivo kako radi. Probao na dva TV-a. Raskinucu ugovor samo zbog ove užasne aplikacije.
  14. ProdigyFreak

    Sve o putu na more autom

    Da li je letovao neko u Primoštenu? Lomim se da li ići kroz HR mahom autoputem ili kroz Bosnu. Svaki savet dobrodošao
  15. ProdigyFreak

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    Šta misliš jel bi dali ako već daju 12m po 1din da li bi moglo to u 24M/50%? Lakše mi za plaćanje nego posle da me gruvaju
Nazad
Vrh Dno