Aha, to nisam znao, ja mislio da ne postoji posebna non-ENLITEN verzija, nego da samo nisu stavili taj sufiks. U stvari, sad pitah Gugl i potvrdio je da postoji samo jedna verzija.
Da, potpuno si u pravu, i ja tako gledam. Tačnije, najlakše mi je da na tyrereviews.com otvorim specifičan test...