Šta je novo?

petarnik1512 - najnovije aktivnosti

  • petarnik1512
    petarnik1512 je odgovorio(la) u temi MTS optika za fizicka lica.
    Uzeo sam FS.COM SFP ONU modul i priključio ga na optiku i izlazi mi pogrešan LOID, zar ne ide ONT Auth preko SN-a? Jel ima neko iskustva?
  • petarnik1512
    petarnik1512 je odgovorio(la) u temi MTS optika za fizicka lica.
    Koliko beše nakon što Telekom uvede optiku u zgradu ostali provajderi mogu da se nakače? 2 meseca?
  • petarnik1512
    petarnik1512 je odgovorio(la) u temi MTS optika za fizicka lica.
    Pa znam, imao sam pre dinamičku i imao sam IPv6, ali na statičkoj još ne dodeljuju. Na ovom novom kada sam prešao na optiku je čak bio...
  • petarnik1512
    petarnik1512 je odgovorio(la) u temi MTS optika za fizicka lica.
    Jel zna mozda neko kada ce Telekom uvesti IPv6 i korisnicima sa statickom IP adresom? Vidim da BRZNET nudi staticki IPv6 prefix svim...
Nazad
Vrh Dno