Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Realno kao i svaki RPG, želja te vuče da igraš day 1, a glava ti kaže sačekaj par meseci da ispeglaju bagove, optimizaciju i da izbace još sadržaja. Dobro ovo poslednje možda ne važi u ovom slučaju ali ostalo važi. I još kupiš na 30-50% off.
Ko bi rekao da ćemo dočekati da će stara garda RTS game developera da vraća igre na Steam! R.U.S.E. I Empire Earth are back baby! Kao i mnogo novih igara:
Mislim... program izgleda kao da je 20 godina star. Ali je radio svoj posao. Sad moramo da pređemo kompletno na ovaj novi app, ili da koristimo nv inspector koliko kapiram, ako uradimo clean install. Ako samo uradimo upgrade neće da nam dira nvidia control panel.
Čitam komentare i u fazonu sam:
Čestitamo im što nam daju iste mape jer ne umeju da naprave dobre nove mape?
Čestitamo im što nam vraćaju opcije koje su nam oduzeli?
Braćo...
Hvala! Drago mi je! Ja sam prestao da igram Civ iz nedostatka vremena posle 5tice, ali pratim vesti i čitam i gledam tuđa mišljenja i koliko mogu da zaključim postoje dva glavna razloga:
Igra nije bila završena pa izdata, nego je nešto nalik beta verziji bilo pušteno u prodaju gde i dan danas...
Pa baš u poslednjem videu sam imao odeljak o izlasku igre a na kanalu imam bar 50 videa o igri. A sa njihovim PR-om sam u kontaktu od... 2019-2020. tako nešto.
Imao sam priliku da obavim interview sa CEO kompanije Stardock u vezi njihovog novog programa za izdavanje indie PC igara. Pored toga vesti o mnogo novih igara i onih koje su postale još bolje posle izaska:
Oh cool! Nisam znao da ima ljudi kojima se svidja Hyperwar ovde na forumu.
Još par informacija:
Čovek koji pravi igru je nemac i ovo mu je prvi dev projekat u životu
Unreal Engine koristi i neverovatno je koliko dobro igra izgleda
Postoje municija i gorivo koje i vozila i odbrambena statična...
Kada shvatiš to je to Large Language Model, tj. malo bolji auto complete shvatiš da ne očekuješ od njega da radi pretragu ili odgovara na pitanja, nego da radi kao "mazga" sa setom podataka koje mu ti daš i znaš da su ispravni.
Ovo je nije AI, AI je marketing. Pravi AI, general AI nije još uvek...
Ja ponovo instalirao skoro kad ono... nema partije bez po nekoliko citera. Bukvalno jedini način da igram je da igram samo sa vozilima. Tako da sam batalio sve ostalo.