Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
To je tvoje iskustvo, meni su sigurno 5x doneli na adresu. Iskustvo sa ostalim kurirskim sluzbama je horor, makar meni.
Tako da kad vidim da dolazi preko JP ja sam srecan.
Posle kratkog testiranja i uporedjivanja, izgleda da je aplikacija za LG WEBOS lose odradjena.
Na ATV uredjajima i njihovom boxu radi mnogo brze i stabilnije, sa manje bagova i prekida.
Sto je jos tragicnije nisu izasli sa poluproizvodom. Ta platforma postoji od ranije u drugim zemljama gde su aktivni.
Tako da je sramota kako lose radi.
Moj komentarv za 5G je izazvan tvojom izjavom da ti je super. Drago mi je da je tebi ali mnogima nije.
Covek pita za optiku i odgovor sadrzi optiku, ja imam 600/300 i jedva mi radi sve kad je opterecenje veliko.
Dok sam imao MTS 1Gb nisam imao takve probleme, a i moguce da je do toga sto je kod...
Sve zavisi od lokacije, oni su hit and miss ekipa sto se 5G signala tice.
Ja sa 600/300 po nekad imam probleme kad svi nesto radimo, pocne TV program da baferuje.
Citam sad Neo Super koji ima cerka imam par pitanja ako neko zna.
Da li se 6GB rominga za Evropu sabira sa 17GB Zapadni Balkan ako se koristi u Crnoj Gori (koja je na listi za Evropu i Z.Balkan)?
Da li Hot Spot moze da koristi u Crnoj Gori za Laptop, gde ima naravno samo 17GB ili 23GB ako se...
Kodi + Instaliraj Redlight addon aktiviraj njegov Scraper i povezi TB, neces verovati kako radi.
Nuvio je takodje za sada dobar ali da bi izbegao bagove Torrentia platio sam Debridio.
Tako da najtecnije i za najmanje para radi Kodi u ovoj kombinaciji.