Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
AU koji sam ja maler...
Imam ovo chudo od vodenog hladjenja dosta dugo i veoma sam zadovoljan ali desio mi se maler...crko mi je jedan kuler i tu nastaje ceo problem...trazio lutao jurio kazu nema...
"nikada to nismo ni imali"...kada mi je trebala tecnost za hladjenje gledali me ko da sam pao sa...