znam da ne bih nikad koristio 4, jer retko kad koristim i 2 u isto vreme :D
ne znam iskreno, meni je nekako ruzno.
kontao sam da je prosorim kuhinju, taman da se zavrsava na knap sa tim izbijenim dimnjakom, i onda bih dobio na prostoru
ovo sam sam izmenio u photoshopu i ubacio jos neke gluposti...