tako je, ono sto znam kako radi provera u kreditnom birou tamo se nalaze informaije o kaznjenju samo ako je kasnjenje duze od mesec dana, Primetio sam da su promenili politiku, ranije su slali mailove tipa 2 maila posalju da kasnim, sad su poceli i da zovu proslog meseca me zvali tipa dan ili...