Šta je novo?

Nedavni sadržaj od olivermtb

  1. O

    Samsung Galaxy S25

    Imao je neko slično problem na S25? Status ims registracije, ims nije registrovano, i zbog toga ne radi ni VoLTe. Pre par dana sam kupio A1 karticu, stavio sam u sim2 slot, i piše ovo kod status sim karticu, druga kartica, isto A1, sa taj nema nikakav problem. Probao sam još jedan broj...
  2. O

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    A1 stub, i ne vidi se 5G antena, ali ima 5G signal iz ovog toranja. Mislim na taj kockaste antene, massive mimo? Na drugu sliku isto A1 stub, isti grad, ali izgleda skoro skroz drugačije , nalazi se na ivici grada skroz. Stub na prvu sliku ima isto opremu kao u moj grad jedini A1 stub...
  3. O

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    Ja još nemam ni 5G (normalan) , ima ali taj na 700 mhz... Yettel i MTS. Yettel već počeo u sitnim gradovima da pusti opseg 3.5 ghz, ne znam kad će da stigne, ali je čekam A1 5G mrežu. U prethodnim danima A1 kao da menjao nešto na mrežu, opseg 800 mhz retko se javlja, još i u zadnji dve noći...
  4. O

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    Moguće da 4G bazna stanica je na optički kabel? U A1 bazna stanica u centru grada ima 2x puta veću brzinu kao drugi koji na severni deo grada, i ima iste frekvencije, 800 + 1800 + 1800 + 2100 i 45 mhz. Gemini re rekao da je opticki kabel, zato ima toliko brzinu. Ako sam u centru grada, ili...
  5. O

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    Zasto je toliko loše SNR tamo? Ja pratim samo od juče SNR, kad pisao ovo ta toliko nje loše . Ovde kod mene generalno iznad 0, u sobu, ako idem napolje onda još bolje. Trenutno.
  6. O

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    Za sve 5G bazne stanice treba optička mreža, ili zavisi od lokacije, i od frekvencijskog opsega? Verovatno za 700 mhz 5G ne treba nikakav optika.
  7. O

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    Gde je to kopanje ? Blizini bazne stanice, ili? Misliš da toliko sporo će biti?
  8. O

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    Gde si to čitao? To je nešto jako novo onda. Ima u moj blizinu jedan nov MTS stub, nije skroz nov ,~ 1.5- 2 godina ima, i ne izgleda kao A1 stubovi.
  9. O

    Bazne stanice operatera, signali i pokrivenost 4G signalom, mape i aplikacije

    U bečeju A1 ima jedan veoma visoki toranj, ne znam koliko ima visinu, a nikad još nisam video slično. eNB 12120, od ovaj tornja sam uhvatio 5G signal na 18-20 km udaljenosti
  10. O

    Kako vam radi 5G net (SAMO REZULTATI MERENJA)

    To je signal koji imam kod kuci 700 mhz, test sam pravio petak, samo screenshot sam pravio danas. Kad sam testirao bio je 4-5 jačina signala
  11. O

    Kako vam radi 5G net (SAMO REZULTATI MERENJA)

    U susednu grad već stigao Yettel 3500 opseg. A izgleda da brzina nije nešto velika. Nisam testirao puno puta, ali izgleda da mnogo sporije kao A1. Od 3 testa , 2 puta bio iznad 400 mpbs , 432, i 409Mbps
  12. O

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    Opseg 2600 za korisnike koje živi u blizinu bazne stanice. Barem ja tako mislim
  13. O

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    A1 samo dodao 4 x 5G. I Dalje tako sporo napreduju.. Ali vidim da su na mnogim mestima dodali 4G opseg 2600. U prošlom godinu u Junu smo dobili novi opšegi, 2100. Valjda dobijemo i 5G u junu sad.
  14. O

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    A1 5G , Vršac. Ima 5G signal ispod prizemlje. Lokacija: Centar milenijum. Jačina 2-3. Toliko jače 5G kao 4?
Nazad
Vrh Dno