Šta je novo?

Nedavni sadržaj od ntroter

  1. N

    Za capture vhs na ATI Radeonu 9200 koji softwer da koristim?

    Uzeo sam Adobe premier ali nece da radi, trazi mi drajvere. Na Photo directoru mi je ocajna slika, nedaje mi mogucnost da captujem avi2 kaze da je ogranicena verzija. Fala puno
Nazad
Vrh Dno