Hvala za odgovor. Znači, пишемо ћирилицом, pa onda to izvezemo na komp, pa konvertujemo u latinicu (ako nam treba). Ili, udružimo se s braćom Hrvatima, Slovencima i ostalim domaćim narodima, pa napravimo punu latiničnu kao app za 0.99.
Dakle, odoh da ženi kažem kako mi je bez iPada dalji život...