Neka moderatori prebace na odgovarajuće mesto,dosta mi je nepregledan sajt sa ovog telefona,zato ga i menjam. Da,dosta kuckam poruke ali nije mi problem ni touch,jedno vreme sam koristila sestrin neki Samsung,dobro sam se snašla,puno koristim FB i forume,želela bi i Youtube,Skype jer imam puno...