Šta je novo?

Nedavni sadržaj od nen11

  1. nen11

    Fujitsu klima uređaji

    Nemam ja nista protiv da pitaju, samo mi je cudno da je pitanje postavljeno tek kasnije kada sam se izjasnio da bih zamenu. Pa sam pomislio traze razlog da me odbiju. Majstor koji je ugradio mi je pre 10 godina preporucen od uvozika za 12LT model ugradnju Jedno pitanje, sta je DOA?
  2. nen11

    Fujitsu klima uređaji

    07 keta general, mada sam porucio fuji electric, ali ovo je stilgo. Napisao sam im u mailu da ne zelim popravku novog uredjaja, da zelim novu unutrasnju jedinicu. Pre toga su oni meni zaveli reklamaciju i napisali da zelim ukljanjanje kvara, nije da me je neko pitao. Kada sam napisao da bih novu...
  3. nen11

    Fujitsu klima uređaji

    Ja sam platio 18 000. 12 000 postavljanje i 3x 2 000 po metru instalacije. E tu dolazimo do problema, crkla je keta 07 posle dva dana rada. Prikazuje gresku 51, problem sa ventilatorom unutrasnje jedinice. Ventilator se nekontrolisano krece, ubrazava i usporava, cuje se kao da je promaja, pa...
Nazad
Vrh Dno