Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Muk

  1. M

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Da li još neko na Karaburmi (diljska) nema internet skoro 48h. Ima li neko info šta se desava, jer iz Oriona mogu samo da dobijem rečenicu "Ljubazno Vas molimo da budete još malo strpljivi"
Nazad
Vrh Dno