Šta je novo?

Nedavni sadržaj od motherOfNumbers

  1. motherOfNumbers

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    Bila sam danas ponovo ali u drugoj poslovnici. Rekla mi je da je ova podigla zahtev da me neko zove da mi nudi neku pogodnost, ali ne i da raskinem ugovor. Ja trazila da svakako hocu da raskinem. Ova mi je dala papir sa zahtevom, ali na njemu nema pecata xD Rekla je za 7 dana da donesem opremu.
  2. motherOfNumbers

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    Da, definitivno hocu da raskinem, jer mi vec duze vreme nije to to. Ovo mi je samo super doslo da mogu ranije da izadjem. Mene najvise brine sto ja nemam pisanu potvrdu da sam danas podnela zahtev i da se ne naprave blesavi da nisam odradila zahtev na vreme jer ne postoji evidencija. Hvala na...
  3. motherOfNumbers

    SBB - generalna diskusija (2025+) [nije tema za EON box/aplikacije, Total TV/EON sat]

    Bila sam danas da podnesem zahtev za raskid ugovora zbog poskupljenja, ali je radnica samo uzela podatke i rekla da ce me zvati neko od kolega koji se time bave. Trazila sam potvrdu mog zahteva, na sta je ona izjavila da ne daju potvrde i da ja nisam podnela zahtev za raskid ugovora, vec...
Nazad
Vrh Dno