Narode, ja se jesam raspisao jer sam dokon ovih dana, plaža, pićence i tako to, ali nisam baš toliko dokon da na svaku glupost odgovaram. Kad god nešto vrlo brzo proleće ekranom, najnormalnija stvar je da će se pri većem osveženju videti jasnije, ista situacija kao sa onim loptama. Sad, ako vi...