Nek je sa srećom! Jesi uspio na kraju izmađijati gdje ima za 39, ili si malo više platio?
Kakogod, ne čekaj ništa za vunu, ako je lako dotupan tavan, samo se ti samostalno popni jedno jutro i to razvuci (imaš ovdje detalje kako, a veoma je jednostavno u suštini). Ako baš nemaš vremena, barem...