@lazar22
Po toj loguci šta će ti onda S serija uopšte. Dovoljna je i A serija za sve što ti treba, zar ne.
Neću da dajem tolike pare i da kupujem flegšip, a onda da se mučim sa usb-ovima, prebacivanjima, pa kad mi nešto zatreba, traži...
Naravno tu je i cloud kao rešenje ali to je backup, ako...