Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Znaci sve te opcije su dostupne samo kao automatske?
Ajd za "super moon" manje vise ali skoro sam hteo da slikam nesto u nekom predvecerju (ni dan, ni noc), ali mi nije palio night mode pa me nerviralo.
Kupio sam Xiaomi 17 (obican). Pre toga sam koristio Xiaomi Mi9 (iz 2019. model) i on je imao sirokougaonu kameru 0.5 sto mi daje siri ugao od X17 koji ima samo 0.7.
Dakle stari telefon mi pravi slike koje zahvataju vise prostora. Zna li neko jel mogu da napravim 0.5 zoom i na X17 ili je to to...
Koliko je xiaomi 17 (obican od 6.3'') poboljsan u odnosu na xiaomi 15 i vredi li razlike u ceni?
Cena u mi-shopu:
Xiaomi 17 - 138k
Xiaomi 15 - 90k
(oba su 12GB+512GB)
Treba da uzmem novi telefon jer je trenutni star 6 godina pa razmisljam izmedju ova dva.
Planiram novi telefon pa razmisljam o Xiaomi 15. Hocu kompaktniji flagship telefon. Da li vredi cekati Xiaomi 17?
I jel moguce da 15 nema vise u prodaji (gledao sam zvanicni sajt za srbiju)? Kupio bih nov sa garancijom jer retko menjam telefone.
Da li je moguce otvoriti thread-ove u nekom "flat" modu bez paginacije? Znaci neka tema koja ima mnogo stranica (kao npr. ova), da mogu da je otvorim tako da mi ucita sve postove na jednoj strani?
Cini mi se da je ovo bilo moguce davno bas pre mnogo godina, tema se mogla ucitati tako i...
Imam android telefon star 7 godina (Xiaomi Mi 9 iz 2019. godine) i pokazuje znake da ce mozda uskoro da krepa.
Problem je sto mi se deformisao ulaz za kabl/napajanje na samom telefonu i ne mogu da ga prikljucim na laptop preko kabla. Telefon inace punim preko bezicnog punjaca.
Uglavnom, hteo...
Nisam upucen ali kako MTS zna da hoces da prebacis broj kod drugog operatera?
I sta ako MTS ne pozove, da li si onda u obavezi da prihvatis ponudu A1 i preneses broj?
Stigao mi je yanling n100 mini pc sa 4 NICa pa posto sam totalni pocetnik i tek ucim o ovome imam par pitanja. Sve je na nivou hobija i ovo radim u svojoj kucnoj mrezi na kojoj trenutno imam samo SBB ruter Ubee EVW32C. Sto se tice samog yanling uredjaja, on je bare bone i planiram da stavim 16gb...
Bas sam sad malo listao KP i nema bas mnogo mini pc a da su fanless. Ja gledam da ima bar 2 LAN porta (ne znam da li je to neophodno ili moze i sa jednim da prodje za pfSense pricu?) i da su Intel NICs.
Pored tog Zotac nasao sam i ovaj neki "SHUTTLE DL30N XPC Slim Intel N100", barebone, fanless...
Ovaj Yanling (https://vi.aliexpress.com/item/1005007853964103.html) izgleda vise nije dostupan: "Sorry, this item is no longer available!"
Da li je neko narucivao Protectli iz Srbije? Ima ovaj npr. Protectli Vault V1410 https://eu.protectli.com/product/v1410 za 240 evra.
Doduse onaj Yanling ima...
DF64 gen 2 vs. Eureka Mignon Single Dose - koji od ova dva mlina da uzmem da uparim sa aparatom Rancilio Silvia?
Da li su ova dva mlina u istoj kategoriji posto je DF65 gen 2 je preko 200e jeftiniji (na KP)
Hvala na preporukama. Po reviewu na yt mislim da cu uzeti Rancilio Silvia.
Sto se tice mlina, na koji eureka mignon si mislio? Vidim da ima cela serija mignon modela i nemam pojma sta da uzmem:
Crono
Silenzio
Perfetto
Specialita
Brew Pro
Mignon XL
Kao pocetniku u ovom svetu mozete li da mi...
Hoću da pravim kod kuće dobar espreso i kapućino (ili kapučino)za sebe i prijatelje a da je na nivou kao u kafićima koji to dobro rade. Broj espresa dnevno koji bih pravio je 3-4, najviše do 10.
Koji aparat za kućnu upotrebu preporučujete? Znači treba mi i penušavo mleko.
Budzet nije određen...
Kupio sam polovan Thinkpad T14 AMD Ryzen 7 PRO 4750U with Radeon Graphics, 16GB RAM pre 2 godine i radio je ok.
U jednom trenutku poceo je da me zeza ekran u smislu da svako malo deo ekrana bude crn i tako stoji dok ne pomerim misa (tj. kursor posto koristim samo touchpad).
Ovaj crni deo je...