Šta je novo?

Nedavni sadržaj od millan

  1. M

    GDE ovakvi nosači za zvučnike?

    Elem: Vogel's VLB200 imam već nekoliko godina, i besprekorni su u svemu osim u jednom: u rasponu dubine zvučnika koji 'hvataju' odozdo postoji 'prozor vrednosti' od par cm za koje dotezni šraf prolazi ispod neke plastike, i ona se u tom slučaju mora zaseći da bi se taj šraf upotrebio (!) ...
  2. M

    DDR memorija 2x512 upareno

    Dakle, ako jos neko bude trazio isto, nista nisam izorao: - Imtel je poslednji kit prodao pre 3/4 nedelje (na moje oci), i otad ga nema ni u najavi - CT ne planira da narucuje DDR-kitove, samo DDR2 - u PINu nista od 'jacih' brandova... Najbolje sto sam uspeo je da u Eurolinku uzmem 2 Corsair...
  3. M

    DDR memorija 2x512 upareno

    Bezuspesno trazim po Beogradu DDR400 2x512MB u 'dual kit'-varijanti, od Corsaira, Geila, Kingmaxa ili Kingstona... ali izgleda da su se uvoznici fokusirali samo na DDR2... pa ako je neko primetio negde klasican 2x512 DDR, neka baci slovo... :)
Nazad
Vrh Dno