Dakle, ako jos neko bude trazio isto, nista nisam izorao:
- Imtel je poslednji kit prodao pre 3/4 nedelje (na moje oci), i otad ga nema ni u najavi
- CT ne planira da narucuje DDR-kitove, samo DDR2
- u PINu nista od 'jacih' brandova...
Najbolje sto sam uspeo je da u Eurolinku uzmem 2 Corsair...