Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Da, piše sledeće:
Esim je već podešen na drugom uređaju.
Uverite se da ovaj e sim niej preuzet na ovom ili nekom drugom uređaju.
Dodatnu pomoć zatražite od mobilnog operatera.
E sim kad sam obrisao, proverio sam i nije ga bilo tamo među podešavanjima kartice, takođe nije bilo ni mreže.
Zvao sam...
Poz ljudi,
evo mene opet, sa jednim pitanjcem.
Uzeo sam novi uređaj, obrisao sam e sim sa starog i hoću na novi da skeniram.
Koliko se čeka da bi moglo da prođe?
Ja već sat vremena skeniram i piše da je e sim na drugom uređaju.
Išao sam u podešavanja, pa sistem i jezik pa reset i tamo je pisalo...
Poz!
Stižu poruke o isteku paketa.
Upravo sad dobio da freepaid smart ističe danas u 23:59 i da uključim automatsku obnovu kako bi se preneo neiskorišćen saobraćaj.
Da, to je kao što je bilo za olimpijadu dodatni eurosport kanali.
Da li je moguće i kako preko tastature pojačati zvuk na move, preko browsera naravno.
Neki kanali su dosta tihi.
Drugar moj je imao sa appleom da mu ne stigne poruka za verifikaciju kad je bio u globaltelu.
Probaćemo da vidimo pošto sam ja kod njih da vidimo da li će stići.
Burazeru istekao paket, nije obraćao pažnju na poruke o isteku i svi gb su mu otišli.
Na kraju, zvao ja korisnički, i vraćeno mu je sve.
Pitam se, da li to kod drugih operatera ima?
bome ne mrdam ja od globaltela dok god postoji.
Koristi kao ja, freepaid smart.
Update!
Upravo proverio i piše sledeće:
trenutno na računu imaš 950.52 din kredita. Preostalo ti je: neograničeno minuta i poruka ka svim mrežama, 789.02 gb, 3,55 gb zzb i onaj 1 gb za roming.
Ne piše kad ističe paket al nema veze znam da mi svakog 16 u mesec uizlazi.
Kako ne piše?
Skoro sam proverio i piše:
trenutno na računu imaš toliko i toliko i kad ističe.
Da, čuo sam i ja da je minimalni iznos dopune 300 dinara na trafikama.