Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Hvala. Jedno pitanje. Jel atx 3 standard bolji po performansama i samom radu u poređenju sa atx 2, ili je samo bolji u smislu toga što trenutno podržava i podržavaće neke baš nove ploče, grafičke karte, memorije, itd?
Jeste, samo Adata je atx 3.
Koje je kvalitetnije u smislu dugovečnije? - kažu Evga G6 je unapređeni Seasonic Focus GX, bolje i kvalitetnije izrađen od njega. Ima i veći ventilator.
Cene su slične, tako da to nije bitno.
U Mađarskoj sam i mogu po sličnoj ceni da kupim jedno od ovih 850w napajanja:
Evga Supernova G6 850
Adata XPG Core Reactor II 850
Chieftec PowerPlay GPU 850 FC
Koje od njih je najbolje i koje da uzmem?