Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Nabavio sam iz kine 13 pro plus sa 512/16, prednja kamera mu je bolja od svakog ajfona, to je prosto cinjenica i zadnja mu je super, ali sirokougaona nema dovoljno detalja, a makro je skoro pa i beskorisna, ali telefon je brz i drzi bateriju i po dva dana a 120w punjac radi kao i sto je...