Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Maresko98

  1. Maresko98

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Dobro vece da li je neko uzimao Laki smart tv ? drugar mi je narucio tv od 50" Kakva su iskustva da li se zeznuo? Ima li neko orion wifi preko antene? Posto optika nije dostupna u Busijama opstina Zemun i kako je zadovoljan?
Nazad
Vrh Dno