Živim za to da supernovu skinem sa one stvari. Da stvar bude gora, nemam alternativu u mestu u kome živim iako isto pada u neke od najrazvijeniji u državi.
MTS sam skinuo, bukvalno samo da ne dajem pare državi, a do isteka ugovora, valjda će se pojaviti neka alternativa u kablu.