Šta je novo?

Nedavni sadržaj od LjubaMoljac

  1. L

    Odakle nasi dobavljaci uvoze?

    Pa onako me interesuje. Planiram da otvorim maloprodaju hw, a nekada u buducnosti ko zna... (masta radi svasta) Da li neko uvozi manje kolicine (samo za maloprodaju) i da li se to isplati?
  2. L

    Odakle nasi dobavljaci uvoze?

    Stvarno zna li ko stvarno poreklo hw? Gde se proizvodi? Kojim putevima stize do nas?
  3. L

    Odakle nasi dobavljaci uvoze?

    Pa odakle uvoze ovi nasi (imtel, sinteh, pacom...)? Iz Kine?
  4. L

    Odakle nasi dobavljaci uvoze?

    Dakle? Je li istina da sve (ili vecina) IT proizvoda dolazi iz Kine u brodovima, odnosno da se na njima i proizvode?
Nazad
Vrh Dno