Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Lenka-Bgd

  1. L

    broj radnih sati za potrebe reklamacije

    Jel mogu svog juniora da posaljem kod Vas ?:LOL:.Sala, naravno. Nisam iskljuciva po pitanju tih i takvih mogucnosti, pogotovu posle odgovora Corvux Corax, da postoji mogucnost da je palcem naneto ostecenje. Ocigledno ni sin ni ja nismo dorasli osetljivosti tehnickih uredjaja i (sa) znanja da se...
  2. L

    broj radnih sati za potrebe reklamacije

    Jeste radijator, ali se godinama ne ukljucije. Iskljuceno je etazno grejanje
  3. L

    broj radnih sati za potrebe reklamacije

    Uzimala sam sve varijante u obzir,ali nije, bdim kao beloglavi sup🧐
  4. L

    broj radnih sati za potrebe reklamacije

    Hvala Vam puno ! Nije pomeran otkada je postavljen na sto, bez mogucnosti da padne ili zadobije udarac. Pokusacu , naravno, prvo putem meila, uz zakonski redosled.
  5. L

    broj radnih sati za potrebe reklamacije

    Nije naprsnuce, nije ostecenje, unutar monitora je
  6. L

    broj radnih sati za potrebe reklamacije

    Sustina je da ne moraju, ni pod garancijom. Pokusavam da dokazem , ako jeste, radio duze i da je koriscen Nije naprsnuce
  7. L

    broj radnih sati za potrebe reklamacije

    Postovni, pomoc prijatelja, molim vas. Naime, junior( razvedeni roditelji ) je od oca, 13.01.2023 dobio Philips monitor za igrice, koji je radio, aktivno, 25-30 h ( ostalo vreme, detetu je stavljena kazna na igrice ). Kupljen je kao izlozbeni model, bez popusta, uz izjavu zaposlenih "upravo je...
Nazad
Vrh Dno