Šta je novo?

Lavacko - najnovije aktivnosti

  • L
    Lavacko je odgovorio(la) u temi Aparati za kafu i kafa.
    Pa i nije bas neki downgrade, silvija nije neka cvecka a i taj kineski mlin je xiao mi ga giura, tu su negde u klasi.
  • L
    Lavacko je odgovorio(la) u temi Aparati za kafu i kafa.
    Nema tu ugradjenog grejaca, to greje termo blok/bojler, sta vec imas ugradjeno u aparatu.
  • L
    Lavacko je reagovao(la) na daxyco poruku u temi Aparati za kafu i kafa sa Like Like.
    Nemoj tako, ceo moj setup me je košta oko 500e (s tim da sam maltretirao rodbinu da ga donese iz DE). Ja trošim više kafe definitivno...
  • L
    Lavacko je reagovao(la) na daxyco poruku u temi Aparati za kafu i kafa sa Like Like.
    Mene bi ovo iskreno mrzelo da radim. Kad sam imao samo ručni mlin svakako sam merio svaku dozu, ali sad sa Eurekom imam tajmer i ni ne...
Nazad
Vrh Dno