Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Pozdrav,krenuo sam u prvu godinu visoke ICT skole u Beogradu,pa me zanima da li je sasvim ok zavrsiti je pa se posle toga dodatno usavrsavati(jer verujem da nijedan fakultet ili visoka skola ne mogu nauciti u potpunosti vec mora sam da se sedne i radi),jer sam citajuci po forumima i...