Šta je novo?

Nedavni sadržaj od laki19

  1. L

    Misljenje o ICT Akademiji (Visoka skola strukovnih studija u Beogradu)

    Pozdrav,krenuo sam u prvu godinu visoke ICT skole u Beogradu,pa me zanima da li je sasvim ok zavrsiti je pa se posle toga dodatno usavrsavati(jer verujem da nijedan fakultet ili visoka skola ne mogu nauciti u potpunosti vec mora sam da se sedne i radi),jer sam citajuci po forumima i...
Nazad
Vrh Dno