Pa da je maltene isti, to sigurno nije. Sa A57 imas mnogo brzi procesor, jos 6 godina softverske podrske, veci i bolji ekran (1800 nita naspram 800, 6.7 inca), 45W brzo punjenje, mnogo lepsi, tanji, laksi i kvalitetniji uredjaj (staklo/metal), vecu bateriju, IP68, bolje hladjenje, manje bezele...