Kažem, ne može se ništa podizati i podbočiti od kupatilskog nameštaja. Da je tako jednostavno, ne bih se odlučio na skidanje poklopca mašine. Što se tiče prašine biće u boksu i svakako bih nešto stavio preko, tipa alu ili pvc foliju. Za buku verujem da neće biti osetne razlike. Razmišljao sam i...