Šta je novo?

Nedavni sadržaj od kroki23

  1. kroki23

    Honor Magic 6/Pro

    Mislis na ekran ili na pokvaren telefon sa dobrim ekranom?
  2. kroki23

    Honor Magic 6/Pro

    Pukao displej na ovom modelu. Zamena ekrana 400+ eura. Platio sam ceo telefon 380eur. Ima li neko predlog gde bih mogao traziti neispravan telefonsa neostecenim ekranom, kako bih ga prepakovao? Na kp ih nema
  3. kroki23

    Veš mašine

    Dodaj jos 50 60 eur i kupi neku Electrolux sa 5 god garancije. Recimo Sensicare 600
  4. kroki23

    Frižideri

    I moja preporuka za Haier. Uzeo sam ovaj model pre 2 meseca HBW5519E. Bio na odlicnoj akciji 65.000. Total no frost. Nečujan. Zavrsna obrada u klasi skupljih.
  5. kroki23

    Veš mašine

    Zar nije bolje pozvati ovlašćeni kad je već u garanciji? Da ne bude posle što si čačkao sam.
  6. kroki23

    Veš mašine

    Electrolux EW6F8482E tek kupljena. Pri prvom korišćenju vidim podliva ispod mašine. Tu gde je šelna na crevu curka. Neverovatno.
  7. kroki23

    Trazim najbolju ponudu za internet usluge! (pravila u prvom postu)

    Zainteresovan za A1 optički net, može i sa TVom. Do sada nisam imao nijedan paket u stanu. Optika postoji u zgradi. Rotkvarija Novi Sad 0601844622
  8. kroki23

    Bojler kaplje

    Hoću. Vratiću fabrički pa videti.
  9. kroki23

    Bojler kaplje

    Masovno se ljudi žale na Ariston Velis modele, nebitno od litraže da im kaplje na sigurnosnom ventilu. Ja da predupredim taj problem kod tog modela novog bojlera kupim kvalitetniji i stavim. Međutim i sa njim kaplje čim dostigne 60 stepeni. Na kraju ću cevčicu da sprovedem do veće flaše pa neka...
  10. kroki23

    Veš mašine

    To je best buy
  11. kroki23

    Veš mašine

    Za buku mi kažu koji su skinuli da nema razlike. Što se garancije tiče, što kaže post iznad, to su dva šrafa i lako se vrati. Što se hlađenja tiče, kada se gornji deo skine, dobija se lagano par cm. Zalepi u preko alu ili pvc foliju.
  12. kroki23

    Kućna multimedija Zglobni arm nosač za XR55X90j Sony bravia

    Okačio sam tv zglobni nosač I skontao kada sam stavio TV da je previsok, nekih 8cm. Vertikalne nosače sam podigao skroz gore do zvučnika, tako da je TV maksimalno spušten, ali nedovoljno. Da ne bih ponovo bušio zid i spuštao nosač, da li bi rešenje bilo da kupim vertikalne šine koje idu na TV...
  13. kroki23

    Veš mašine

    Kažem, ne može se ništa podizati i podbočiti od kupatilskog nameštaja. Da je tako jednostavno, ne bih se odlučio na skidanje poklopca mašine. Što se tiče prašine biće u boksu i svakako bih nešto stavio preko, tipa alu ili pvc foliju. Za buku verujem da neće biti osetne razlike. Razmišljao sam i...
  14. kroki23

    Veš mašine

    Svi elementi su uvezani i praktično je sad nemoguće dici sve za 1 cm. Tako da sam se nerado odlučio za ovo rešenje.
Nazad
Vrh Dno