Pozdrav , treba mi savet planiram kupovinu gree klime , ovako kuća je u pitanju nema izolacije ali su zidovi preko 30cm , svakako recimo sada je napolju 40c unutra je 27-28 , dnevna je oko 35m2 klima bi bila postavljena na zid gde stoji prvo naspram vrata od hodnika taj zid je dužine 7.5m od...