Zanima me kako se čuje Clivia 18k, da li neko ima snimak low mode - pa prelazak na drugi treći nivo? Isto tako me zanima koju mi klimu preporučujete da je tiša, (da nije japanska jer solidniji modeli kreću od 160.000), da je 18k, okej i za grejanje i hlađenje. Budžet je ~120.000