Istekao ugovor za Soko lite tarifu juce na drugom broju, jutros podnet zahtev za prelaz u a1. Za nekolika sata pozvali i ponudili 6 meseci po 500 dinara + 18 meseci sa 50% popusta na 5ica L tarifu. Poslali ugovor na mejl, i to je to.
Mozda moze i vise da se izboksuje, ali mrsko mi je bilo, cini...