Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ako ste u aplikaciji dobili boarding pass to je to. Ako niste, biće jasno označeno (ovo gore - This is not a boarding pass). Jedino nije loše odštampati boarding pass. Ja sam na Tesli (i samo na Tesli) više puta imao situaciju da ne mogu iz ko zna kog razloga da očitaju sa telefona. Tada, ako...
Namestio sam u Home Assistantu da mogu da palim VPN na LG WebOS televizorima, pa možda nekom bude korisno/zanimljivo.
Treba vam ruter koji podržava policy based routing (ja sam koristio EdgeRouter-X). Lakše je ako VPN radi na Linuxu / iz komandne linije, ali pošto imam Hotspot Shield (imam ga...
Stigao mi NanoKVM PCIe.
Zanimljiva stvarčica, osećam se kao da imam Dell sever sa iDrac-om :cool:.
Malo je naporan za ugradnju, mnogo konektora su nabili na mali prostor, ako je lim na kućištu malo širi zapinje.
Da li neko ima iskustva sa SLZB-MR3U koordinatorom?
Već 6 godina koristim Sonoff ZBBridge flešovan na Tasmotu uz ZHA na Home Assistantu ali u zadnje vreme svako malo HA update polomi integeaciju.
Koliko sam istraživao deluje da je problem u podršci za prastare uređaje (kao što je ZBBridge) pa...
Može ako je UPS line interactive a napajanje je krš / matoro pa mu kondenzatori oslabili i ne može da premosti < 10ms koliko UPSu treba se shvati da nema struje i pređe na baterije.
Mada u praksi ne bi trebalo ako sve radi kako treba.
Ako je UPS on-line onda ne može nikako pošto on trenutno...
Pa za to ima remote pass koji je dosta jeftiniji (a rešivo je i bez njega).
Od beneficija jedino potencijalno može koristan da bude download. Što se tiče HW transcodinga, svakako je bolja opcija da se drži više verzija sadržaja u različitim rezolucijama.
Ostali su manje više smešni.
Hit je što...
Već duže vreme gledam dal da uzmem UPS, i sve neću pare da trošim.
Posle poslednjeg nestanka struje corruptovao mi se Plex, morao sam bekap da vraćam.
I prelomim i uzmem Cover Core One 1kVA/kW.
Ja sam Dolce Gusto uz Rosu koristio 15 godina uz 2 čišćenja (a i ona nisu bila neophodna). Bilo mu u jednom trenutku crklo dugme za paljenje (od pritiskanja) ali nije zapekao.