Šta je novo?

Nedavni sadržaj od izet11

  1. izet11

    EON Smart Box (2024-2026) [nije tema za EON aplikacije]

    U međuvremenu sam probao i ABR/CBR. Nije bilo razlike. Izvukli su logove preko SSH-a, po njima je sve u redu (nisam sam vidio logove).
  2. izet11

    EON Smart Box (2024-2026) [nije tema za EON aplikacije]

    Pozdrav svima! Već duže se borim s problemima na EON-u. Imam stalnu vezu (poslovni optički link) i imamo jedan box. Nije Telemach operator nikad ni bio, samo box je njihov. Nasumično će stream prestati raditi na 5-10 sekundi i zacrniti ekran ili baciti grešku 117000. Pokušali smo stavljati...
Nazad
Vrh Dno