Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Imam Duo plus u Novom Sadu od pre 6 meseci (i dalje sam u promo perioudu od 0 din) i selim se u kuću van grada gde takodje postoji A1 infrakstruktura. Zna li neko kako se prebacuje paket sa jedne na drugu adresu i da li se plaća neka naknada za prenos / priključenje? Nadam se da pogodnosti...
Pozdrav svima, jel ima neko ideju / savet kako rešiti problem sa A1 optičkim internetom: korisnik sam od pre mesec dana u Novom Sadu i sve je bilo ok dok u sredu ujutru oko 01:00 nije iz čista mira nestao - na ONT-u svetli crveno LOS. Zvao sam korisnički centar bar 3 puta dnevno i uvek ista...
Bilo bi dobro da “moj A1” aplikacija ima mogućnost da vidi koliko je (i kojih) uredjaja prijavljeno na Xplore TV aplikaciju. Vlasnik bi trebalo da ima mogućnost da briše korisnike odatle… da recimo nekom kome je prethodno dao nalog, ukine pristup i sl.