Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Meni na 26.5 najviše baguje od svih IOS26 iteracija. Danas i Notes tiltovao dok sam kopirao neki duži tekst. Često laguje pri swipe-u u meniju, URL tab u Safariju se neretko pomeri ka sredini ekrana itd.
Inače, IP15PM je u pitanju.
Da se naslonim na ovu temu, doduše tražim fotoaparat.
Sony A6400 + Sigma 18-50mm mi je bio favorit, pa me je sada @Rank malo pokolebao svojim komentarom gore. 😁
Šta da gledam od Canon i/ili Fuji uređaja u sličnom cenovnom rangu (cca. 1.100-1.200€)?
Bez obrade, biće i video snimaka.
Teško da će država da se odrekne PDV-a, ali ono što mogu da urade je da, kao u nekim državama EU, registracija bude 1 RSD, parking u zoni besplatan, dozvoljeno korišćenje žute trake itd.