ja sam probao na Move, negde u februaru mesecu, i to imas unazad u postovima ... slika je katastrofalna, kao da si pustio preko net-a (stream) ... na Iris-u je slika mnogo bolja, ali ce svaki uredjaj dobiti apdejt ... ja sam im licno ponudio na 5 godina ugovor da mi ostave Iris platformu, sto su...