Ja imam Delonghi Dedica EC685. I ja sam koristio mlevenu kafu, fabričke (pressurized) korpe i nije bilo to to. Kafa tanka, nema kreme, nema nekog konkretnog ukusa. Uopšte mi se nije sviđala. Probao sam Kimbo, Lavazza itd. Te su kafe uglavnom stare, izvetrele (bez obzira što su vakumirane), ko...