Šta je novo?

HAD~ - najnovije aktivnosti

  • HAD~
    HAD~ je odgovorio(la) u temi iPhone 17.
    Evo od 8 jutros do sad sa uključenim AOD i dosta čačkanja na 4g ostalo mi 93 posto
  • HAD~
    HAD~ je reagovao(la) na Apple poruku u temi iPhone 17 sa Like Like.
    I to preko kabela jer je brze.
  • HAD~
    HAD~ je odgovorio(la) u temi iPhone 17.
    Neće, izbacuje grešku konstantno. Dođe do pola i kao izgubljena konekcija... I tako 10 puta. Na kraju jedino sto sam uspeo je da preko...
  • HAD~
    HAD~ je odgovorio(la) u temi iPhone 17.
    Da li neko zna zasto mi itunes ne prepoznaje ni iphone 11 ni novi 17 koji sam kupio? Takođe ne mogu da prebacim sa starog na novi...
Nazad
Vrh Dno