Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Jedva cekam da mi stigne vimica 24mm f2.8 manuelac i Holga 60mm f8 Lens ovo sam sve planirao da kacim na d80,d3300 i f50 samo znam da cu morati sve kontrole rucno kad stignu ali bas me interesuje kakve cu rezultate izvuci iz ovoga
inace i za prepaid televiziju nisu trazili podatke ja imam laki box koji je deaktiviran preko 3 godine samo su trazili ime prezime i adresu gde salju box tako da mislim da za to ne mogu me smaraju a za prepaid net raskinuo sam cekam da istekne 30dana da im odnesem opremu i to je to tako mi rekli...
doplata oko 509 din je za ovo u martu bio uplatio da vazi do maja pa je tu zabagovalo pa su to onda preknjizili i onda je dosao ovaj racun za april pisao sam ranije o ovoj reklamaciji
Pozdrav
Naknada - Internet paket (Net 600/600)2.309,53RSD
Za april prepaid stari paket tako da samo treba da doplatim razliku od 1800 do ovog iznosa jel su proknjizili kao avans i onda cu podneti zahtev i idem na a1
i dalje i meni nisu ugasili na drugoj lokaciji istekli prepaid a bilo je placeno do maja zato sam jurio reklamaciju jel nisu bili proknjizili u martu da prebaci do maja da bude pa pisalo da vazi do aprila samo trazili opet podatke na koga je ugovor i odgovorili sledece
Poštovani,
Vaš zahtev...
Ne nekad se zagreje ali radi okej ja ga ohladim pre punjenja jednom forom ako se zagreje i to je to.Baterija meni izvlaci 7-8h bez problema a moze i vise ali to je ono lagan surf i remote rad to je meni backup pa se ne koristi stalno
Pozdrav