Možeš li malo da pojasniš, ja sam mislio da se stariji kertridži lakše pune (nema čipova i sličnih gluposti).
Potpuno mi je nebitno da li je štampač nov ili polovan (,ako dobro radi), pod ekonomičan smatram da može da izgura veliki broj strana za što manje para, i da može to da radi duži...