Šta je novo?

Nedavni sadržaj od ..::Gambit::..

  1. G

    HP LaserJet 4P, prednosti i mane

    Možeš li malo da pojasniš, ja sam mislio da se stariji kertridži lakše pune (nema čipova i sličnih gluposti). Potpuno mi je nebitno da li je štampač nov ili polovan (,ako dobro radi), pod ekonomičan smatram da može da izgura veliki broj strana za što manje para, i da može to da radi duži...
  2. G

    HP LaserJet 4P, prednosti i mane

    Potreban mi je ekonomican laser za stampanje materijala u pdf formatu (tekst i malo grafike uglavnom, skripte za fax i ebooks). Igrom slucaja namece se polovan HP LaserJet 4P. Zanima me koje kertridze koristi i kakvo je stanje sa reciklazom istih u Beogradu.(i koliko naravno, kosta...
  3. G

    Glava za Epsona

    Crkla mi je glava za Epson LQ-570+, 24-pinski, matricni stampac, gde mogu da kupim novu i koliko kosta?
Nazad
Vrh Dno