Šta je novo?

g-man - najnovije aktivnosti

  • G
    g-man je odgovorio(la) u temi Huawei STB Q11.
    Kada si već aktivirao ponovo post, pokušao sam i ja da udjem u recovery, odnosno u bootloader (prateći UART (koristio sam CH341A...
Nazad
Vrh Dno