Ja sam skoro kupio nov stubni sto prodaju u Lidlu 3000 din. ima crni ili beli, standardno daljinski, 3 jacine, obrtanje i jos neke opcije koje ne koristim. Na prvoj jacini je dosta tih na drugoj je jak i bucan ko moj stari na brzini 3, treca mi je prejaka. Po meni ok, nista specijalno standardno...