Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Fabregas888

  1. F

    Vivo X80 Pro+

    Ne bi se slozio bas za prednju se slazem ali ostalo ne jedino je mozda ovako lepsi fon s22u..vivo je bas napravio pravu stvar
  2. F

    Samsung Galaxy S22

    Jel imao neko prilike uporedjivati bar malo x80 pro vivo i s22u s exynosom,posto imam oba uredjaja a cene novix su slicne,testovi za kammeru bar preko dxomarku idu na stranu viva kao i procesor
  3. F

    Vivo X80 Pro+

    Pozz pplz nov sam u koriscenju x80 pro...za sad sve ok imam i s22u pa se lomim gde je ovaj bolji a gde ultra:) da li su po vama varijante sa dxomarka da je kamera sa sn1 na vivu dosta bolja od ultre na exynosu ..u praxi ja nesto i ne bi rekao mada je stvar ukusa..?
  4. F

    Samsung Galaxy S22

    E probao i to al svaku mrezu mi je vrtelo do iznemogolosti i na kraju je odbilo,doduse mislim da nisam sve isprobo pa cu da cackam,mada trebalo bi automatski da izabere,a nije hteo ni yettel srpsku karticu ovde u sk a ni u austriji karticu iz slovacke..msm izbaci mrezu ali nece mobilne podatke.
  5. F

    Samsung Galaxy S22

    Naravno
  6. F

    Samsung Galaxy S22

    Tnx...a jel neko zna zasto o romingu ne izbacuje mobilne podatke,probo sam na dve kartice..namesteno automatsko biranje preze i podesene sve pristupne tacke...i cekirano slanje podataka u romingu i nish samo stoji r
  7. F

    Samsung Galaxy S22

    Stigao 5.1 i u slovacku..a zna li nrkk kako se macinju ove slusalice pored simova..idu na zivce ne znam ni za sta je to ;)
  8. F

    Samsung Galaxy S22

    Nishta za sad ostajem na 5.0 ...vrv i nema neki bitnih boljitaka,nego jer realno da exynos ovako sporo instalira appke...ovo je koma (:
  9. F

    Samsung Galaxy S22

    Ako si mislio na ovo da...ne znam dal ima veze sto sam u slovackoj pa mozda ovde nije stiglo...
  10. F

    Samsung Galaxy S22

    Poz pllz..nov sam clan s22 ultra porodice,preso sam sa pixel 7 ,kako se prelazi na taj one ui 5.1 jer meni pise i dalje da imam 5.0...
  11. F

    Google Pixel 7

    Hahaha pisao i ne pomaze samo tu verziju imaju ...znaci samo root ...sran*e..a nema neka laksa opcija za root? 😁
  12. F

    Google Pixel 7

    Pozz piplz...od skora imam pixel 7...ima li resenja za aplikacije kone ne mogu da se instaliraju a ima ix gomila...? Jel postoji neka apka koja konveruje 32 bit apk failove u 64 bit ili koje je resenje?
  13. F

    OnePlus 9/Pro

    Prezadovoljan fonom i posle god dana pogotovo nakon an 13…cekam sad u martu 11 pro ...jer 10 tka relano nije nesto bolja...inace zasluzuje vecu ocenu od one na dxo marku za kameru od 118...koristio i pixel6a koji ima bolje ocene kamere...ova kamera je bolja a cak i u nekim mracnim situacijama i...
  14. F

    Google Pixel 6a

    Skora uzeh pixel 6a odlican ne..meni tolko ne smet ovix 60 hz..kako da vidim screen on time i neda se otkloniti google pretrazivac na pocetnoj strani? Inace presao na an 13...zna li neko sto u opcijama za kameru nema da se podesi hdr+ i da li ce izaci update za cinematic video
  15. F

    Huawei P50 serija

    Sto se tice hvatanja kadra da...al slazem se sa prethodnim komentarom da za ovolke pare smo vise ocekivali mada sam ga ja nabavio skoro za solidnu cenu za 530 sa dve futrole...full pack i garancija..isto baterija..jedva dobacujem 4 sata..jede je g space..i vanced tube
Nazad
Vrh Dno