Brkanje baba i žaba. Nisu iste obaveze Telekoma i sitnih operatora koji drže znatno manje udele. Guglajte pojam "operator sa značajnom tržišnom snagom" i obaveze takvog operatora.
A za to što A1 i drugi operatori nemaju N1 i Novu S, žalite se Yettelu, koji je pri kupovini SBB-a tražio...